Sıkça Sorulan Sorular

UDEMY EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA:

Udemy eğitimleri nedir?

Udemy.com dünyanın en büyük online video eğitim platformudur. Dünya çapında 24 Milyondan fazla öğrencinin eğitim aldığı Udemy’de toplamda 100.000’in üzerinde kurs bulunmaktadır. Udemy size tek ödeme ile “Ömür Boyu Erişim Hakkı” sağlar ve ayrıca eğitimden memnun kalmazsanız 30 gün içinde “Para İade Garantisi” sunar.

Udemy eğitimlerimizi nasıl alabilirsin?

Udemy eğitimlerimizi almak için sitemize kayıt olmanıza gerek yok!

Tek yapmanız gereken istediğiniz eğitimi sitemizden seçip altında yer alan hemen satın al butonuna basmak. Devamında Udemy’ye yönlendirileceksiniz ve Udemy’de hemen satın al’a bastıktan sonra ödemeyi kredi kartınızla gerçekleştirip ömür boyu kullanım hakkına sahip olacaksınız.

Derslerle ilgili süre kısıtlaması var mı? Sonra tekrar izleyebilir miyim?

Derslerimiz video formatında Udemy üzerinde hazır ve yüklüdür. Kursu aldıktan sonra kursa istediğiniz zaman başlayabilir ve istediğiniz kadar tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Tek ödeme ile sınırsız olarak size ait olacaktır. Bir süre kısıtlaması yoktur!

Derslerde kullanacağımız programları nereden temin edebilirim?

Hazırlık bölümünde, derslerimizde kullanacağımız programların nereden temin edileceğinden de bahsetmekteyiz. Yani kursa başlamak için bir ön hazırlığa gerek yok! (Not: AUTOCAD için öğrenci kartı veya belgesi gerekmektedir)

Derslerde aklıma takılanları size sorabilir miyim?

Derslerimiz bire bir özel ders formatında olduğundan platform üzerinden sürekli iletişimde olacağız, sorularınızı bana anlık olarak iletip en geç 12 saat içinde yanıt alacaksınız. Ayrıca eğitim kütüphanemizde diğer arkadaşlarımızın sordukları soruları inceleyebilecek ve sizler de soru sorabileceksiniz.

Ders videolarını indirebilir miyim?

Eğitim sürecinde ilerleme durumunuzu sistem analiz etmekte ve eğitim sonunda sizin adınıza sertifika vermektedir. Ayrıca eğitim platform üzerinden videolara ek anlık soru cevap ve mesaj kısmı ile birlikte özel ders formatında gerçekleşmektedir. Tüm bunlardan dolayı videolar indirilemez ancak tüm diğer dokümanlar sınırsız olarak indirilebilir.

CANLI EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA

Canlı eğitim sürecimiz nasıl işliyor?

 1. Sitemize kayıt olmalısınız
 2. İlgilendiğiniz eğitimi seçip satın al butonuna basmalısınız
 3. Devamında kredi kartı veya havale/EFT yolu ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz
 4. Eğitimi satın aldığınızda size açıklama maili gönderilir
 5. Gelen mail'de eğitimin yapılacağı zoom linki ve eğitmenin telefon bilgisi sunulur
 6. Eğitmene mesaj attıktan sonra eğitime ait whatsapp grubuna alınırsınız
 7. İletişim sağlanarak daha önce belirlenmiş tarihte Zoom video uygulaması üzerinden dersleriniz başlar

Canlı eğitim satın aldıktan sonra ne yapmanız gerekir?

 1. Eğitimi aldıktan sonra Zoom uygulamasını kurmanız gerekmekte. Bunun için aşağıdaki linkten Download butonuna basarak uygulamayı indirebilirsiniz: https://zoom.us/download
 2. Eğitimde kullanacağınız programları eğitime başlamadan önce kurulacak olan Whatsapp grubu üzerinden eğitmeninize sorabilirsiniz

Sertifika nasıl alınıyor?

Eğitimi başarıyla tamamlayan ve eğitim sonunda sınavda da başarılı olan öğrencilere imzalı ve kaşeli sertifika mail aracılığı ile taratılıp gönderilmektedir.

Eğitimi aldıktan sonra iade edebilir miyim?

 • Canlı eğitimlerimizde iade kontejandan kaynaklı eğitim başlamadan 3 gün önceye kadar sağlanabilmektedir. Ancak eğitimden memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçmeniz durumunda iade konusunda size destek olabiliriz. Bunun için sitemizdeki İletişim sayfamıza mesaj atabilir veya konuyu eğitmeninize iletebilirsiniz.
 • Udemy eğitimlerimizde iade şartları için linki inceleyebilirsiniz:

https://support.udemy.com/hc/tr/articles/229604248-Kurs-Geri-%C3%96demesi